Vzkazy… (aktualizováno)

Právě jsem zjistil, že když Koběr připravoval nový vzhled táborových stránek, pozapomněl na zakomponování stránky se zanechanými vzkazy.

Vzkazy již posíláte a dětem budou předány, jen prosím o trpělivost, pokusím se zde vše do zítřka opravit.


Nebyla to chyba Koběra, ale chyba samotné knihy návštěv. Problém nahlásilo více lidí, ale tvůrci rozšíření se k tomu nevyjádřili.

Bohužel celé věci nechci věnovat více úsilí, a tak jsem připravil novou knihu návštěv.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

3 Responses

  1. Vojta a Víťa Dvořákovi napsal:

    Ahojky kluci, tak s taťkou jsme nakonec včera odlovili 11 kešulí a další 3 máme nedolovené. Domů jsme přijeli až v 19.30 a já už fakt nemohla:-) Venku bylo nádherně, ale to víte i vy, jelikož jste měli už první den nabitý program. Babičku si včera nechali v nemocnici, tak vás zdraví děda. Papa

  2. Kubík a Terezka Staří napsal:

    Ahoj bobánci, právě jsem si prohlédl včerejší fotky a hned jsem viděl, že tradice táborového programu nabitého hrami a výlety úspěšně pokračuje, z čehož máme velkou radost a jen tak dál. Píšu jen v rychlosti, přestože mám volno, neboť jdu přezouvat auta na zimní kola a taky je musím umýt. Po obědě vyzvednu nejprve Kubíkovy servisované lyže a potom vyrážíme s mamkou na nákup. Třeba v něm bude i nějaké překvapení pro vás 😉 Pac a pusy, taťka

  3. Honzík a Lukášek Haladejovi napsal:

    Ahoj Honzíku a Lukášku, vidím, že se tam máte opět moc dobře, jenže tentokrát je to o hodně kratší než v létě, tak si to tam pořádně užijte, protože než se nadějete, tak už zase budete doma. Myslím na vás, prohlížím fotky a těším se na vás až přijedete, babička Drahuš.