Soutěž pro rodiče – úkol č. 1

Průběžné i celkové výsledky jsou zde: tabulka
I letos nemůžeme nechat rodiče se doma nebo v práci “flákat”. Bez urážky, ale své děti vyženete na tábor ;-), aby zde musely přemýšlet, sportovat, bavit se a plnit úkoly… vše s cílem získávat body v celotáborové hře. My Vás prostě nemůžeme ochudit o táborové úkoly, procházky, běhy, přemýšlení a prostě ničeho, co souvisí s táborem. Výhodu oproti dětem máte tu, že to není povinné;-) Nevýhodu budou mít především ti, kteří nenajdou čas nebo mají na táboře více než jedno dítě.

Přemýšlel jsem, co na vás letos připravíme, protože zasílání odpovědí na otázky není úplně akční. Uděláme pro vás extra celotáborovou hru při zachování družstev dětí (pracovně to třeba označíme za “rodičodružstvo”). Nemám to možná ještě úplně promyšlené, ale včera při odjezdu se ukázalo, že člověk míní a Pán Bůh mění… Zkusíme společně jednu “vlaštovku” a uvidíme, jak Vám to půjde a jaký bude zájem;-)
Právem Vás asi napadne, co za to…, tak to již vím naprosto přesně – rodičům vítězného družstva mališů a velišů zašleme pohlednici s fotografií jejich dítěte a družstvům na konci soutěže přičteme jedno denní vítězství, což není pro ně málo. Jsem si vědom, že jedno družstvo mališů a velišů je celkem o 20 dětí, ale odměna i památka to bude myslím pěkná a velmi rád to klidně “zadotuji” ze svého.
Úkol č. 1 (pilotní):
 • Pro začátek se jedná o nenáročný úkol!, který však může být pro někoho zásahem do soukromí. Pokud by mělo něco takového nastat – doporučuji se dnešního úkolu nezúčastnit.
 • Prohledejte krabice, poličky, šuplíky a pošlete nám jakýkoliv dopis nebo pohled od vašeho dítěte na našem táboře, který Vám někdy v minulosti přišel – výlety, škola v přírodě, tábory, dovolená, atp.
 • Vyfocené, naskenované dopisy/pohledy nebo jejich přepisy (včetně pravopisných chyb) nám zasílejte na email [email protected].
 • Započítáme všechny, ale zveřejníme pouze ty nejzajímavější, u kterých provedu anonymizaci adresy.
 • Jedno dítě (libovolný počet dopisů/pohledů) = jeden bod. Pokud zde mají rodiče více dětí a na dopisu/pohledu byly podepsány, budeme “rodičodružstvu” dávat příslušný počet bodů.
 • Vyhodnocení získaných bodů za úkol č. 1: První místo (veliši a mališi zvlášť) bude odměněno 3 body, druhé 2 body, třetí 1 bodem. Nebude-li nikdo, kdo by se za dané “rodičodružstvo” zúčastnil, nedostane družstvo žádný “denní” bod v soutěži.
 • Vyhrazuji si právo pravidla upravit a výsledky zveřejním před vypublikováním úkolu č. 2.
 • Ukončení úkolu č. 1 je dnešních (2.7.) 23:59 hod.
Příští úkol bude sportovní…

3 Responses

 1. Smetanovi napsal:

  Dobrý den, nápad perfektní….jen si přece nemůžete myslet,že když se zbavíme dětí zůstaneme doma😅navrhuji posunout termín na konec víkendu, jinak tedy při dalším úkolu.

 2. radys napsal:

  Dobry den,

  tak pokud sportujete, zitra Vam zapojeni urcite vyjde;-)

  A v tydnu dojde i na kolo, pokud si vzpominam, tak to mate radi hodne.

  R.

 3. Smetanovi napsal:

  Dobře, budeme bojovat až zítra😅