LDT 2021: Den druhý až pátý

Konec začátku tábora je za námi. Letí to, za chvíli budete mít děti doma. Počasí nám přeje, věříme že to vydrží. Zjistil jsem, že jsme na Twitter nedali fotky z nástupu, kde jsme rozdávali trika. Pro jistotu jsme udělali i společnou fotku, tak to tímto dám i sem na web (později i na Twitter).

Společná táborová fotka

Společná táborová fotka

Náročný program děti docela vyčerpává a my s tím samozřejmě počítali, proto jsme dnes po obědě v odpoledním klidu poslali všechny povinně spát a podařilo se. Spaly nejen všechny děti, ale i prakticky všichni vedoucí a kuchyň. Přestože mohou do sprch v odpoledním klidu i před večerkou, každoročně cca 4x za tábor kontrolovaně/nuceně (jen mališe) děti ženeme do sprch a kontrolujeme je, jestli nemají klíšťata. Včera proběhla první takové kontrola a žádné klíště nenalezeno a děti jsou znovu čisté a voňavé.

V březnu jsem v rámci oslav 10 let spolku TORALI vytvořil, původně jen pro nás vedoucí, několik videí. Některá však mohou být zajímavá i pro rodiče, takže je asi nyní vhodná příležitost ukázat, jak jsme my i děti za těch 10 let zestárli.

Máme zde celkem dost dětí, které letos jedou naposledy a jezdí s námi téměř od začátku založení spolku. Tato parta teenagerů se schází často i mimo tábor a srdce mi buší, když vidím, že si společně nechali udělat a stále nosí mikiny „TORALI KIDS“. V nápisu je kus pravdu, považujeme je za „naše“ děti.

TORALI KIDS

TORALI KIDS

 

Video je na Youtube:

1 Response

  1. Světlana Antošová napsal:

    Video SUPER
    Akorát mě trochu děsí, že vím kdo s Vámi letos na tábor odjel a na fotkách ve videu je to ,,miminko,,😱