LDT 2018 – příjezd a den první

Rok se s rokem sešel a my jsme opět na letním dětském táboře Rejvíz! Musíme Vám poděkovat, protože jste nám celou přípravu vy rodiče příkladnou spoluprací usnadnili. Srdečně děkujeme. Mnohokrát skloňovaný zákon GDPR se samozřejmě týká i nás a s oddechem mohu oznámit, že souhlasy máme všechny… proto již od včerejšího příjezdu na Twitteru zveřejňujeme fotky a videa.

Všimli jsme si, že už dětem zanecháváte v knize návštěv vzkazy. Pro ty, kteří neví o co jde, tak pro vysvětlení – abychom alespoň částečně kompenzovali naši podmínku – děti nesmí mít na táboře mobil – můžete dětem zanechávat zde na webu (ve vzkazech) krátká psaníčka a my je jednou za dva dny budeme tisknout a vyvěšovat na viditelném místě. Systém je takový, že do kolonky jméno uvádíte jméno dítěte, kterému je vzkaz určen. Prosím ale, nepište tam romány, není to plnohodnotnou náhradou za dopisy;-)

Včera jsem s vedoucími probral u odjezdu zmiňovaný „návštěvní den“ a rozhodli jsme se, že do toho nejdeme. Ze zkušenosti jednoho z vedoucích z jiného tábora, kde to měli a po dvou letech zrušili, nebudeme riskovat zklamání těch dětí, kterým sem rodiče na návštěvu nepřijedou. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Stejně jako v předchozích letech se pokusíme alespoň o jeden online video přenos, tak snad to návštěvní den nahradí.

V průběhu dne se pokusím ještě sepsat důležité organizační informace a informace o rozdělení dětí do pokojů/stanů a družstev.

Teď se musím vrátit k přípravě tábora do plného provozu;-)

Have a nice day!

 

1 Response

  1. Štěpán Liška napsal:

    Ahoj Lišáku, sledujeme tě tak se na fotografa hezky usmívej. Měj se hezky máma, táta a lucajda.