LDT 2016 – Úkol č. 7 (Halda Ema)

Dal jsem si pro včera závazek, že vám sepíšu a zveřejním dnešní úkol. Jelikož se jedná o výstup na haldu Ema, na které jsem byl ještě v době, kdy se tam nesmělo, doufám, že to dobře dopadne.

Tentokrát se nejedná o úkol jen pro nejbližší, ale můžete zapojit širokou rodinu, přátele, známé, sousedy i domácí zvířátka, protože každé jméno účastníka je bodem pro družstvo. Jen to bude muset někdo za každé dítě následně zapsat do online formuláře, který zde bude vypublikován zítra ve večerních hodinách.

Dnešním (sobota 9.7.2016) místem srazu bude prostor pod tankem naproti Sýkorova mostu, odkud byste měli vyrazit v 15:15 hod. Do cíle – Halda Ema – byste měli dojít cca v 16:10 (odkaz vede na trasu). Pokud budete někdo znát zkratku (existuje), nechám na Vás, zda-li se po ní vydáte.

mapy

Úkol č. 7:

  • Dojděte na Haldu Ema, kde bude v době cca v 16:15 pořízena skupinová fotka.
  • Máme domluveného kamaráda fotografa, který tam bude v uvedené době a za každého počasí fotit. Fotografa poznáte tak, že bude mít reflexní vestu.
  • Společná fotografie není povinná, ale nezapomeňte, že píšeme historii. Nevěřím, že je v republice tábor, který by jeho průběhu zorganizoval sraz rodičů.
  • Jak se poznáte? Vemte si s sebou na ruku reflexní pásku nebo šátek.
  • Pošlete nám vámi pořízené fotky na [email protected], nebo nám zašlete odkaz na fotoalbum typu Rajče.

Heslo dne:

Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.

Tomáš Baťa

1 Response

  1. Jana Drozdová-Javorská napsal:

    Bylo to super! Na pár minut jsme se nechali vtáhnout do vaší atmosféry a nálady na táboře! Byl to fajn nápad. Já za sebe moc děkuji :-). Mějte se fanfárově……