Den devátý a desátý (aktualizováno)

Včera se mi nepodařilo najít ani chvilku, abych něco publikoval. Dnes jsem si proto musel přivstat:-) V sobotu večer byl táborák, kde zahrál na kytaru bývalý vedoucí Tomáš Pastrňák, který nás navštívil. Včerejší krásný den narušila havárie vodovodu na Rejvíze. Ráno se šly děti umýt k nedalekému pramenu. Dopoledne jsme vyrazili na borůvky a odpoledne hrali vlajky a „nahoru-dolu“. V podvečer jsme se hromadně házeli do paraboly a nevyhnuli se tedy tomu ani vedoucí. V noci šly děti na delší okruh, kde měli za úkol poznat strašidla.. .

Za pár chvil odcházíme na Zlatorudné Mlýny a návrat je naplánován až na odpoledne. Do večeře bude odpočinkový program a večer nás čeká diskotéka.

Doufám, že se nebudete zlobit, když na web neumístím fotky dětí v plavkách, které byly vhozeny do paraboly. Věřím, že Vás napadne, proč jsem se tak rozhodl.

Den devátý (6.7.) – celý den

Aktualizováno:

Přibližně v 16.hod jsme dorazili z výletu do tábora. Ke konci cesty i nám začlo pršet a prší i teď v podvečerním klidu 🙁 Jelikož míváme diskotéky v jídelním stanu, dojde nejspíš k jejímu odložení na zítřek. Za chvíli si děti připraví písničky na Slavíka a večer připravíme pevnost Boyard (v budově). Právě jsem zpracoval fotky z výletu a tak je nahrávám.

Chtěl bych ještě reagovat na poděkování 1 a 2 . Podle fotek to samozřejmě vypadá, že děti musí být jen a pouze šťastné. Pochopitelně jde o mnou provedený výběr či cenzuru (např. děti v plavkách, nevhodné záběry) fotek, a tak né vždy děti baví náš program. Snažíme se ale reagovat na jejich představy a aktuální možnosti (únava, počasí). Na fotkách určitě nevidíte ty stovky dřepů, které dětem dáváme za „odměnu“ nebo také nevidíte řeky slz, které souvisí se steskem a po touze jet domů. Co možná mnoho lidí netuší je to, že nám udržování stránek zabere opravdu moc času. Záměrně píšu nám, protože i ostatní se na nich podílejí (ač nepřímo). Například pořizování fotek a hlídání „mých“ dětí musí už ostatním vedoucím lézt na nervy. Když jsem se už tak rozepsal:-) Pokud si těchto pár řádku čte i pan N. („co si budeme povídat, jezdíte tam hlavně vydělat“), chtěl bych zmínit, že opravdu na tábor NIKDO!!! z nás nejezdí kvůli těch pár stovek, které dostaneme. Myslím si, že můžu mluvit za všechny vedoucí.. . Děláme to, protože nás to BAVÍ!!!

Zpracoval jsem vzkazy a za chvíli je umístím na nástěnku.

Dnešní fotky jsou >>zde<<

5 Responses

 1. Kuběnová M. napsal:

  Obdivuji všechny vedoucí táboru jak to vše zvládáte.Bohatý program tak i informace pro rodinu jsou perfektní. Všem velké poděkování. Přeji prožití následujících dnů v klidu a zdraví.

 2. Bolgáčová M. napsal:

  Připojuji se k poděkování za naprosto skvělou informovanost nás rodičů,díky výborné práci na web.stránkách.Spousta fotek a popis denního programu:o)Díky moc!!Jste skvělí.A to,že někdo napíše,že to děláte pro peníze,na to vůbec nehleďte!Rýpalové se přece najdou všude:o)

 3. Záthurečtí napsal:

  Jste prostě skvělí a basta . Na pomluvy nehleďte.
  Díky všem, kteří organizují , zprostředkovávají a starají se , aby všechno klapalo.

 4. Povová Jana napsal:

  Naše děti jezdí pravidelně na tábory i „čtyřdeňáky“ na podzim. Vždycky se moc těší a ještě dlouho po návratu jsou plni hezkých vzpomínek. A za to vděčíme Vám vedoucím, kteří jim připravujete bezva program. Díky moc.
  Taky díky moc za zprávy a fotky. Jsme doma klidní, že je o děti dobře postaráno. Užijte si poslední dny tábora v pohodě. 🙂 Jana

 5. Karin Jandíková sděluje: napsal:

  Moje dítko jezdí na tento tábor už roky a je to ten nejlepší!!! Vždycky se na něj moc těší , protože je akční a zábavný. Všem vedoucím včetně hlavního tímto skládám obravskou pochvalu.
  Vám pane autore díky za to, že můžeme mít každý den zprávičky a fotky z táborového dění , což je super.
  Mám své vlastní zkušenosti jako vedoucí tábora a moc dobře vím, že uhlídat a zabavit tu spoustu „zhýčkaných“ dětiček není vůbec jednoduché.
  Ještě jednou moc díky!!!
  Přeji krásný den.
  Karin Jandíková