Kovářova kobyla ..

Letošní letní tábor je již za rohem a tak bylo třeba obléct webové stránky do nového kabátu. Kovářova kobyla již nechodí zcela bosa.. . Asi nikdy však nenajdu čas udělat vše podle představ, ale pokud bych nezačal s tvorbou teď (za „pět dvanáct“), tak po táboře už s jistotou ne! Nebudu se chlubit cizím peřím a tak rovnou uvádím, že tohle (co vidíte) je založeno na sémantické osobní publikovací platformě jménem WordPress. Kdo zde našel cestu ještě teď před táborem, určitě ať nehledá nějaké nové (nebo staré) články. První texty budou vznikat v době tábora a to formou zpráviček uplynulého dne. V této chvíli zde není kniha návštěv (pouze jsou umožněny komentáře) a ani fotogalerie. Vše snad stihnu dodat do tábora.

Srdečně všechny zdravím.

Radomír Orkáč (Radys)

3 Responses

 1. weissmannová napsal:

  opravdu mě těší, že máte nový web a já první návštěvník, ale zjevil se mi tímto problém. nemám vytištěnou celou přihlášku, jen tu část, která se odevzdávala, tudíž nevím, co budu v pátek odevzdávat vedoucím, ani nevím v kolik se jede. prosím hoďte sem ještě přihlášky.
  Moc díky a mějte se tam fajn

 2. Pavlína napsal:

  ahoj všichni jak se máte doufám že dobře je mi moc líto že sem nemohla jet na tento tábor tak vám aspon budu psát užíjte si to tam a Dajko prosím vzkaž jím to a dovez mi vše co půjde hlavně to co jsi říkala ve třídě moc vám všem děkuji že sem svámi mohla být a poznat vás a doufám že se ještě někdy uvidíme Pája

 3. Pája napsal:

  ahoj všichni jak se máte?a jak se vám daří?(ve škole atd atd….)moc vás všechny pozdravuji a těším se na letní tábor ahoj!