Testovací přímý přenos – pevnost Boyard

Dnes proběhne zkušební online vysílání z tábora. Využiji k tomu neplacenou službu ustream.tv, která bude do přenosu vkládat reklamy – ve verzi zdarma to neovlivníme.

Právě k nám přichází bouřka a jelikož je celý Rejvíz připojen k Internetu bezdrátově – je pravděpodobné, že nám připojení k Internetu vypadne. Mimochodem, víte jak pozná ajťák, že venku prší? Přestane mu fungovat připojení k Internetu:-)

Upozornění: Úspěšnost přímého přenosu je ovlivněna mnoha faktory (nestabilní připojení k Internetu, závislost na cizí službě, nevhodná zařízení k natáčení/streamingu, atd.), proto se předem omlouvám za případné problémy – špatná kvalita obrazu/zvuku, výpadky, atd.

Pro sledování vysílání je potřeba mít nainstalován Flash Player. Jestli máte Flash Player v prohlížeči nainstalován (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome), zjistíte přes tento odkaz. Nemáte-li Flash Player nainstalován, máte možnost si ho stáhnout přes tento odkaz. Více nemohu z časových důvodů popsat. Je ale velice pravděpodobné, že již Flash Player nainstalován máte.

Nyní už jen stačí vyčkat, až před vysíláním zveřejním odkaz (na konci stránky)!!!
Dnešní online přenos můžete sledovat na ustream.tv

Pokud nevysíláme, zobrazí se následující stránka (s jiným nápisem), chyba tedy není na Vašem příjimači:

Screen Shot 2013-07-05 at 5.48.04 PM