Rejvízský slavík – přímý (online) přenos

Začátek: dnes ve 20:00.

Online přenos: Dnešní stream můžete sledovat přes tento odkaz: ZDE.

Hlasování: SMS ve tvaru HLAS X (kde X je číslo soutěžícího) můžete zasílat na tel. 604715917. Pozor, číslo soutěžícího budeme říkat jen před a po jeho skončení. Žádná rekapitulace nebude! Hlasy z Internetu nebudou počítány, JEDNO telefonní číslo může JEDNOMU soutěžícímu poslat pouze JEDEN hlas.

Upozornění: Úspěšnost přímého přenosu je ovlivněna mnoha faktory (nestabilní připojení k Internetu, závislost na cizí službě, nevhodná zařízení k natáčení/streamingu, atd.), proto se předem omlouvám za případné problémy – špatná kvalita obrazu/zvuku, výpadky, atd.

Jak jsem již dnes psal. Celý den bojuji s poskytovatelem připojení, aby na Rejvíz poslali technika, který by spoj na Zlaté Hory přišel zkontrolovat. Mě do příslušné chaty nechtěli pustit, takže nezbývalo, než čekat. Podle posledních informací (17:30) se problém podařilo vyřešit.

Případný výpadek by neměl být dlouhý, berte ho, prosím, jako reklamní pauzu:-) Vysílání by mělo být ihned znovu spuštěno.

Pro sledování vysílání je potřeba mít nainstalován Flash Player. Jestli máte Flash Player v prohlížeči nainstalován (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome), zjistíte přes tento odkaz. Nemáte-li Flash Player nainstalován, máte možnost si ho stáhnout přes tento odkaz. Více nemohu z časových důvodů popsat. Je ale velice pravděpodobné, že již Flash Player nainstalován máte.

Pokud nevysíláme, zobrazí se následující stránka (s jiným nápisem), chyba tedy není na Vašem příjimači:

Screen Shot 2013-07-05 at 5.48.04 PM