Příjezd a kontakty

Autobus s dětmi si prorazil cestu vyhlášenou rejvízskou mlhou a dorazil těsně před půl jednou. Děti byly seznámeny s táborovým programem, vedoucími a jak to tady chodí. Náš nový hlavní vedoucí se snažil zavést základní pravidlo: když mluví vedoucí, ostatní mlčí. Setkalo se to s velkým úspěchem a 5 nadčenců si to hned vyzkoušelo 10 dřepy, protože nebyli schopni zopakovat, co Honza řekl. Poté se účastnící zájezdu zabydleli ve svých pokojích a dali si lehký oběd – gulášovou polévku s pečivem. Po krátkém odpočinku se všichni vydali na procházku po okolí. Počasí není ideální, ale zatím neprší ani nesněží, takže to berem 🙂.

Téma letošního podzimního tábora je Včelka Mája s družstvy Alexandr, Hop, Mája a Vilík.

Pro psaní vzkazů můžete využít online vzkazy, které budeme dětem tisknout a dávat k přečtení. Fotky budu zveřejňovat zpětně každý den zde na webu tábora, pro aktuálnější dění můžete sledovat náš Twitterový účet.

Kontakty:

Jan Foltýn (hlavní vedoucí): 734278082
Tomáš Skřont (zdravotník): 603100240
Radomír Orkáč (přihlášky, zázemí): 604715917
Jan Koběrský (web, zázemí): 602663194

PS: Jitka přisla se skvělým nápadem na hru pro Radyse, který je čerstvě tatínkem a proto se nemůže tábora účastnit. Každý příspěvek bude opsahovat několik viditelných chyb, které bude muset Radys najít a nám nareportovat. Aby nevypadl z tempa. Tak se nedivte, že občas nebude všechno jak má být :).