Pravděpodobně poslední příspěvek z PDT 2011

Dopoledne jsme šli do lesa, kde jsme hráli především bojovou hru Vlajky (asi 1.5 hod.). Po obědě a odpoledním klidu jsme šli opět ven, kde vedoucí aktivně hráli proti dětem. Děti byly nemilosrdné a stále htěly ve hře Latríny další a další přídavky. Po svačině jsme šli do místního kiosku, kde si děti měly možnost koupit něco na památku. Jsem zvědav co přivezou domů, když se většinou jednalo o sladkosti:-)

[pdt]0[/pdt]Nyní mají děti oddych před večeří a ti so nemají masky na maškarní, mají možnost si masku připravit.

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za důvěru, kterou jste nám projevili tím, že jste nám děti svěřili. Za vedoucí musím říct, že jsme se o děti starali, jako by byly naše vlastní:-)

Vzkazy během chvíle vytisknu a předám. Další již prosím nepřidávejte.

Důležité informace:

Musím se omluvit, ale doma jsem zapomněl razítko TORALI o.s., proto nebudu moci na místě potvrdit potvrzení účasti dítěte na táboře. V pondělí odpoledne potvrzení pošlu těm z Vás, kteří ho potřebují. Děkuji a omlouvám se.

Autobus by měl do Ostravy dorazit zítra v 16:00 (nezapomeňte na posun hodin na zimní čas). Budu se snažit dorazit před autobusem, abych Vám rozdal kartičky od pojištovny a budete mít možnost rozebrat zapomenuté věci nejen z podzimního, ale i ještě letního tábora.

Chtěl bych se ještě zmínit o tom, že příští rok budeme pořádat letní tábor. Opět to bude prvních 14 dní letních prázdnin. Pokud chcete, abychom Vás informovali o možnosti se přihlásit (přihlášky budou příští rok na přelomu únor až březen), pošlete nám na Vás kontakt na [email protected] a my Vás budeme včas informovat. Kapacita je omezená a např. na podzimní tábor jsme museli odmítnout pět dětí.

S podravem, R.O. (Radys)