PDT 2015 – den příjezdu

Rok se s rokem sešel a já již píšu pošesté z podzimního tábora o dni příjezdu. Samozřejmě teď počítám pouze ty podzimní tábory na Rejvíze, které byly čistě v režii TORALI o.s.

Jak jste určitě již zaznamenali, kapacita tábora byla po spuštění online přihlašování naplněna za nepřekonatelných 7 minut. Nakonec však bylo poměrně hodně odhlášek a my tak letos máme dvě místa podstav. Všem náhradníkům, kteří již nevydrželi čekat jestli se místo uvolní, se omlouvám. Bohužel toto ovlivnit nedokážeme 🙁

Včera jsme poprvé jeli na Rejvíz přes nově otevřenou silnici Ostrava – Opava. Přesto jízda nebyla o moc rychlejší, ale podzimní barvy přírody nám ty dvě hodiny cestování vynahradily.

Několik týdnů před táborem jsme zprovoznili nový web, respektive jsme trošku oživili vzhled táborových stránek. Bohužel jsme si před táborem nevšimli, že nám nefunguje kniha návštěv, ale včera jsme to nakonec vyřešili. Neváhejte dětem zanechávat na stránkách vzkazy, protože je všechny poctivě tiskneme a dáváme na nástěnku.

Že jsme včera dorazili, to jsem již stihl napsat SMSkou, dát na twitter i napsal do příspěvku.

Po příjezdu jsme šli rovnou na oběd a bez odpočinku vyrazili na procházku k Lurdské jeskyni. Vedoucím jsem říkal, aby se pokusili přijít “konečně” včas na svačinu, která byla v 15:30. K mému úžasu přišli v 15:28 … no nejsou skvělí?;-)

Po svačině a krátkém odpočinku šli všichni ještě krátce ven si zaběhat člověče nezlob se, a pak následovalo poučování v tělocvičně – co se smí a nesmí, atp.

Před večeří jsme stihli, ještě opět venku, Sněhurku (běhání s úkoly). Po večeři jsme již byli ve vytopené tělocvičně, kde jsme si zahráli partičku a živé pexeso. Na závěr dne nás děti ukecaly ještě na schovku.

Fotky ze včerejšího dne jsou na Flickru: