PDT 2014: den třetí

Opět jsme se probudili do oblohy bez mráčků a opět bude krásný den.

Včera ráno jsme hráli hry v budově, protože jsme museli počkat, až nám sluníčko vyhřeje přírodu. Před obědem jsme hráli venku směsku tradičních her s balóny a na oběd jsme šli ihned po běhacím člověče nezlob se.

Po obědě a odpoledním klidu jsme odjeli autobusem na výlet k lesnímu baru. Autobus zastavil od lesního baru přesně 1.54 km daleko, takže jsme to měli co by kamenem dohodil a zbytek došel do kopce nahoru. Po cestě jsme potkávali mnoho vracejících se turistů a byla tak šance, že na místě moc lidí nebude. Bylo:-( Po půl hodině čekání jsme se ale mohli z cesty přesunout přímo do altánku, kde jsme si zahráli jednu hru a Dajka nám zahrála několik písní na kytaru. Pokud na fotkách narazíte na láhev alkoholu v blízkosti dětí, tak musím poznamenat, že láhev a štamprle byly součástí lesního baru. S námi to nemělo nic společného! Cestou zpět jsme si udělali lampiónový průvod.

Po příjezdu na chatu, večeři a chvilce klidu jsme opět v budově hráli na schovku, pochopitelně v absolutní tmě. Měli jsme v plánu noční hru venku, ale teplota klesla lehce pod bod mrazu a tak jsme volili tuto teplejší variantu programu.

Dnes nás čeká maškarní. Jestli to budeme online přenášet ještě nevíme. Obzvláště první příprava bývá velmi náročná.
Vzkazy, prosíme, vkládejte do dnešní 21. hod. Pozdější již nebudeme schopni předat.

Děkujeme všem dárcům, kteří prostřednictvím naší akce Deset dřepů přispěli na konto nadačního fondu Kapka naděje. Od soboty se podařilo vybrat 8965,- Kč.

Fotky ze včerejšího dne jsou zde.