PDT 2014 – den první

Dovolte mi, abych se hned na začátku tábora omluvil všem rodičům, kteří se v létě museli poprat s odvšivením dětí po táboře. Nejlepší by bylo to již nepřipomínat, ale poučili jsme se! Byla to bohužel již druhá špatná zkušenost (letošní a předloňský letní tábor) a proto jsme včera, ihned po příjezdu, kontrolovali děti na přítomnost vší. Vše bylo v pořádku a doufáme, že to tak zůstane! Od dětí víme, že někteří z Vás své děti ještě včera ráno kontrolovali a za to moc děkujeme! Faktem je, že jsme kontrolu dětí chtěli zavést již před dvěma lety, ale nezavedli. I my chybujeme a musíme se stále učit. Nemůžeme slíbit, že se to nebude opakovat, ale uděláme vše pro to, abychom to zastavili hned v počátku.

Právě si ve vzkazech čtu zprávu pro Adriana:-) Nebojte, my mu pomůžeme…


 

Dobré ráno,

první den je za námi a obávané počasí nám nakonec docela v dobrém přálo. Odjezd z Ostravy byl bezproblémový a příjezd do sluncem osvíceného Rejvízu překrásný.

Po obědě jsme děti kontrolovali na výskyt vší a po kontrole jsme se ihned vydali na procházku. Po svačině jsme šli znovu ven, kde jsme hráli hru na ocásky. Pak již sluníčko tolik nehřálo a tak jsme se přesunuli do tělocvičny. Starší děti vyřezávaly dýně a menší stavěly dominové kostky. Po večeři byla diskotéka.

Pošta by k nám na Rejvíz dorazila asi až ve středu, proto neváhejte využít naše vzkazy pro zapsání zprávy Vašim dětem. Zprávy budeme tisknout a umísťovat na naši nástěnku.

Jak jsem již včera psal, sledujte naše tweety, které zveřejňujeme několikrát denně.

Fotky ze včerejšího dne jsou zde.