Pár vět..

Vážení rodiče,

pokusím se sepsat pár informací o táboře, kam odjelo Vaše dítě..

Adresa tábora:

Rejvíz 43
793 76 Zlaté Hory

Kontaktní tel. čísla:

  • Radomír Orkáč (primární kontakt), 604715917
  • Lukáš Mlýnek, 604137912
  • Linda Foltýnová, 733651644

Kontaktní email:

Omlouvám se těm, kteří se na tábor nedostali. Je těžké říkat rodičům, že kapacita je naplněna a že už nepříjímame náhradníky. Kapacita byla naplněna již tři hodiny od spuštění přihlašování. Od té chvíle jsme museli děti již odmítat. Bohužel se na tábor nedostali ani „letití“ účastníci. Platí pravidlo.. kdo dřív příjde, ten dřív mele 🙁

Přestože jsem loni avizoval, že to byl můj poslední tábor, tak nějak se to rozhodnutí samo přehodnotilo. Je to vždy velký závazek a málo kdo si to uvědomuje. Snad vše dopadne dobře, protože toho rozhodnutí nechci litovat.

Toužebně očekávám hygienu (zítra?), která bude pravděpodobně letos přísnější, než kdy jindy. Přísnost hygieny je samozřejmě k prospěchu dětí, takže to beru sportovně. Proč očekávám, že bude hygiena přísnější? Zde je odpověď od hygieny, která reaguje na můj dotaz, zda-li obdrželi mé nahlášení zotavovací akce. Netuším, co paní svou odpovědí přesně myslí, ale chápu to tak, že byl tábor úspěšně na hygienu nahlášen.

Vážený pane inženýre,

jestli bychom mohli s Vaším laskavým svolením na základě obdržené odpovědi vyjádřit, že ač není  povinností hygienické služby zasílat potvrzení o brání na vědomí podaní ve věcech hlášení  o pořádaní dětských hromadných akcí či hygienické požadavky v jurisprudenci, přec přání na informovanost pořadatelů táborů o novelizaci právního předpisu a platnosti související legislativy se projevuje i v námi zaslaném sdělení na uvedenou internetovou adresu Ve Vašem bezchybném oznámení o konání letního dětského tábora za dodržení veškerých zákonných náležitostí i s běžně zavedenou praxí výsostné etikety pro styk s veřejností.

S přátelským pozdravem …

Do táborové přípravy se letos zapojilo více lidí/subjektů, než kdy jindy. Ať už formou sponzorských darů (dárce ještě uvedu) nebo při zajišťování nejrůznějších mých (nesmyslných?) požadavků. I detaily jsou podstatné! Všem patří velké díky!!!

Naše plány..
Zapůjčili jsme si 4m trampolínu a softballové pálky. Koupili jsme 2100 ks dominových kostiček a 5000 ks céček. Neoblíbený odpolední klid bude letos vyplněn turnajem v ping-pongu, šipkách, pétanquem, kroketem. Máme v plánu opět i lanové centrum, které loni mělo vůbec nejvíce pozitivních ohlasů. Letos toho máme tedy opět v plánu hodně, snad nám nevyzpytatelné počasí nepodrazí nohy. Každodenní herní program beru za samozřejmost.

Zákaz mobilních telefonů Vám budeme kompenzovat publikací fotek (zpětně, ci online přes twitter). Jako vždy budu každé dva dny tisknout Vaše vzkazy dětem a umístím je na nástěnku. Určitě dojde i na minimálně jeden online video přenos (informovat Vás budu i přes sms).

Ve stručnosti to je snad vše, co jsem Vám chtěl dnes předat.

Nezbývá než doufat, že vše klapne..