LDT 2024: Instrukce před návratem domů

Pozor, z organizačních důvodů jsme přistoupili ke změně hodiny příjezdu (o dvě hodiny dříve) do Opavy a Ostravy. Autobus by měl z Rejvízu vyjíždět v sobotu v 10:00 hod. a pokud mi nenahlásíte změnu, budou děti vystupovat tam, kde nastoupily. Prosím, překontrolujte si výstupní místo v tabulce a pokud něco nesedí, pošlete mi prosím mailem na [email protected] potřebné aktuální informace.

Odkaz na online seznam: google tabulka

Potvrzení pro pojišťovnu

Přejete-li si pro pojišťovnu orazítkovat potvrzení, pošlete mi prosím mailem na [email protected] vyplněný dokument s formulářem. Já dokument vytisknu a předám ho danému dítěti, aby si ho přibalilo do kufru. V online seznamu eviduji, kdo nás o potvrzení požádal a komu ho tedy přibalíme do kufru;-)

Tisk vzkazů

Z organizačních důvodů nemohu garantovat tisk vzkazů, které do knihy návštěv vložíte později než v pátek 12:00 hod. Děkuji za pochopení.

Příjezd autobusu:

  • Pošleme Telegram zprávu při odjezdu autobusu z Rejvízu. V průběhu cesty se pokusíme ještě přes Telegram poslat aktuální čas dojezdu z Opavě. Podle navigace by to mělo být do Hlučína 1 hod. a 50 minut.
  • Pozor, bude-li u Šterkovny spousta aut, budeme se snažit zastavit na slepé boční ulici…, jinak standardně na parkovišti.
  • sobota 13.7. 2024 v 11:50 hod., parkoviště sportovně rekreačního areálu v Hlučíně.
  • sobota 13.7. 2024 v 12:15 hod., točna autobusů na Šídlovci v Ostravě-Hrabové.

Podzimní tábor:

  • PDT Rejvíz 2024 (25.10.-30.10. 2024), přihlašování bude spuštěno 8.9. 2024.