LDT 2021: Příjezd a den první

Včerejší cesta z Ostravy na Rejvíz proběhla bez komplikací a děkuji všem rodičům, že na jedničku zvládli dodat všechny dokumenty, které byly pro nástup dítěte na tábor potřeba – nebylo to pro nás všechny jednoduché, ale klaplo to.

I letos můžete zanechávat vzkazy dětem v knize návštěv (vlevo odkaz „Vzkazy“), které všechny budeme v intervalu jeden až dva dny tisknout a vyvěsíme je na nástěnce. Obzvláště letos se to může s ohledem na prodloužený víkend hodit, protože první pošta k nám dorazí až ve středu a děti se na Vaše vzkazy již těší.

Letos vzpomínáme na naše působení na táborech, které jsme pořádali pod Petrem Poledníkem na Chatě Orlí Vrch (EKO-FARMA Orlí vrch). Název celotáborové hry je „10 let TORALI“ a názvy družstev si bude pamatovat řada rodičů osobně – Severka, Lopatka, Houpačka a Semališi, Lomališi a Houmališi. Kdo tehdy před více než 30-40 lety tyto názvy vymyslel, to si už ani já nepamatuji, ale pamatuji si, že odvozeniny pro mališe – SEmališi, LOmališi, HOUmališi  vymyslela Gabka Poledníková, dnes Straubová.

Gabka nám formou sponzorského daru dokonce sehnala pro nás všechny trička, která včera v noci a ještě dnes dopoledne batikovala Anežka s Eliškou. Gabi, moc Ti za trička děkujeme.

Batikování

Batikování

Určitě Vás zajímá rozdělení do družstev a pokojů/stanů, tak se tímto seznamem pro dnešek rozloučím.