LDT 2021: Polovina tábora je za námi

Dnes vstupujeme do druhé poloviny tábora a pokud nám to do teď ubíhalo rychle, tak teď čas doslova poletí. Počasí se trošku ze včerejška na dnešek zhoršilo, ale všichni pevně věříme, že nám to nenaruší program a už vůbec ne dobrou náladu.

Hygiena u nás ještě nebyla, ale pokud to bude jako loni, přijede až den před odjezdem, abychom nepolevili v úklidu, jako některé děti;-) Včerejší video z kontroly pořádku na pokojích jsem zveřejnil na Twitteru a šlo hned vidět, jak děti zabraly a vše si uklidily.

V minulém příspěvku jsem zveřejnil video, které jsem vytvořil pro oslavy 10 let našeho spolku TORALI (Tomáš, Radek, Linda) a jelikož mi řada z Vás psala, že jste u toho brečeli, tak zveřejním i další videa, ať brečíme společně;-) Následující video ukazuje, že nejen na dětech jde vidět, jak rostou/stárnou, ale určitě z něj poznáte, že jsme parta lidí, která je si vzájemně rodinou. Kdo může říct, že za tři dekády strávil desítky týdnů pospolu na táborech, chatách a jiných akcích (jen v Hrabové – neckyáda, gulášfest, stezky odvahy). Jsme velká rodina věřme, že se nikdy nerozpadneme…

Video (interně označováno jako 10 let 3) je na Youtube:

V neděli nebo pondělí k nám do tábora pravděpodobně přijede Mikuláš;-) Ne ten, který jezdí v prosinci s andělem a čertem, ale Mikuláš Hrbáček, český zpěvák, textař a účastník 6. řady soutěžního pořadu Česko Slovenská SuperStar. Před týdnem byl na Youtube zveřejněn jeho videoklip k nové písni Mango juice a v rámci její propagace ho zahraje u nás na táboře… .