LDT 2021: Instrukce před návratem

Věnujte prosím pozornost tomuto článku, kde se snažím sepsat informace ohledně návratu dětí domů. Je pravděpodobné, že jsem ještě něco doplním, proto si prosím proleťte článek ještě ve středu večer.

V evidenčním seznamu je spousta změn (vše jsem se snažil již vykomunikovat přes SMS) a mohlo mi samozřejmě něco uniknout, či jsem změnu zapomněl vyznačit tučným písmem. K zásadní změně došlo v souvislosti s rozhodnutím, že některé (nej)starší děti nám chtějí do pátku pomáhat s úklidem/bouráním tábora (Viki, Julča, Adam, Kajka, Oskar) a není tak již potřeba pomoc s převozem dětí auty.

Příjezd autobusu:

  • Vedoucím v busu je Lukáš Mlýnek (tel. 604 137 912).
  • SMS pošlu jakmile autobus vyrazí z Rejvízu a pokusím se i z Opavy a Hlučína. SMS nemusí dorazit, již se to v minulosti stalo, platí proto tyto časy, dříve do cíle nedorazíme.
  • čtvrtek 15.7. 2021 v 16:00 hod., parkoviště sportovně rekreačního areálu v Hlučíně.
  • čtvrtek 15.7. 2021 v 16:30 hod., točna autobusů na Šídlovci v Ostravě-Hrabové

Evidenční seznam ke kontrole

  • Důležitá evidence (autobus, auto, potvrzení) k Vaší kontrole: online seznam

Potvrzení pro pojišťovnu/zaměstnavatele

Pokud budete ode mě potřebovat vydat potvrzení pro pojišťovnu/zaměstnavatele, napište mi prosím na [email protected]. Veškerá potvrzení předám dětem před odjezdem, aby si ho daly do kufru. Vaše žádosti o potvrzení budu hned zapisovat do evidence (viz odkaz výše).

Zde je nejčastější potvrzení, která vydávám, prosím, nadepište si údaje: