LDT 2020: Instrukce před odjezdem

Aby vše klaplo, dovolil jsem si sepsat předodjezdové instrukce dosti podrobně, snad jsem na nic nezapomněl;-)

Za táborový kolektiv, Radomír Orkáč

Pokud Vám nepřijde v pondělí 29.6. 2020 do 20. hod. SMS, pak mi prosím dejte vědět SMSkou na 604 715 917, zařadím Vás do seznamu příjemců. Zaslaná SMS v 18.42 hod.:

Spolek TORALI: Dobrý den, na stránce tabor.torali.cz jsem zveřejnil podrobné předodjezdové instrukce (koronavirus, odjezd na tábor, zákaz telefonů, povinné věci k přibalení, atd.), prosím, přečtěte si je, aby vše klaplo na jedničku😉 Na viděnou ve středu. Za táborový kolektiv, Radomír Orkáč

Koronavirová situace

Ve středu odjíždíme, takže aby to nebylo tak jednoduché, tak na sever Moravy se kvůli koronaviru v úterý vrací tvrdší opatření. Rejvíz je sice v Olomouckém kraji, ale každý z nás mohl přijít do styku s nakaženým (Karviná a FM je blízko). Prosíme a žádáme Vás, abyste vyplnili nástupní list až v den odjezdu a odevzdali nám ho u autobusu. Akceptujeme nástupní list pouze s uvedením kalendářního data 1.7. 2020!

Prosím, změřte Vašemu dítěti teplotu večer před odjezdem. Věřím, že všichni tato preventivní opatření chápete a budete respektovat.

U autobusu bude přítomen vedoucí/zdravotník/doktor Tomáš Skřont a moc prosíme, abyste mu nahlásili veškeré potíže (kašel, rýmečka, teplota, nevolnost, nachlazení), které rovněž moc prosím mějte zaznamenány i do nástupního listu (proto chceme po Vás, ať list vyplníte až v den odjezdu). Tomáš před vstupem do autobusu změří každému teplotu bezkontaktním teploměrem. Dítě s teplotou, byť jen se zvýšenou, s námi z pochopitelných důvodů autobusem neodjede. Víte-li, že je něco v nepořádku, lepší pro nás všechny bude, když se na postupu domluvíme předem telefonicky (volejte kdykoliv na 604 715 917).

Roušky a dezinfekci dětem na tábor nepřibalujte, pro děti jsme je zajistili.

Odjezd na tábor

V online seznamu – platby, sken, odjezd, atd. překontrolujte prosím místo odjezdu na tábor. V případě nesrovnalostí nás kontaktujte… . Na točně v Hrabové prosím auta parkujte těsně za sebou, ať tam může projet autobus.

Děti na táboře začínají obědem, není nutné jim proto dávat svačinu. Děti z Hrabové pojedou autobusem až tři hodiny, proto myslete ráno nejen na pořádnou snídani, ale také pitný režim.

Nastane-li na Vaší straně komplikace, kdykoliv na 604 715 917.

K autobusu prosíme přijeďte s dostatečným předstihem:

Mobilní telefony

Na našem táboře děti nesmí mít mobilní telefon, s tímto jste souhlasili již v přihlášce. Tento zákaz platí pro všechny děti bez výjimky, tedy i starší děti. Není pravda, že starším dětem mobilní telefony tolerujeme! Věřím, že i toto naše přání budete respektovat a zkontrolujete, že děti si na tábor telefon nevezmou… . Obzvláště prosím rodiče Oskiho, Víti, Viki, Kajky, Julči a Vojty, aby dohlédli, že mobily zůstanou doma.

Nezapomeňte na spací pytel, malý polštář a hrníček

Seznam věcí na sbalení (PDF)

Je naprosto zásadní, abyste přibalení spacího pytle, malého polštáře a hrníčku několikrát zkontrolovali. U menších dětí doporučujeme všechny věci podepisovat;-) Po táboře nám vždy zůstane hodně ručníků, přezůvek, ponožek a je škoda to vyhazovat.

U dětí do 10-12 let prosíme, abyste nám u autobusu předali podepsaný repelent. Nevěřili byste, co děti s repelentem jinak dělají ve chvílích volna.

Menším dětem můžete dát kapesné do obálky s nadepsaným jménem i sumou peněz a odevzdat nám to u autobusu. My dětem peníze průběžně dáváme v menší hodnotě, alespoň vše nautratí najednou. V chatě pro děti otevřeme bufet;-)

Potvrzení pro pojišťovnu/zaměstnavatele

U autobusu (při odjezdu a příjezdu) budu mít u sebe razítko spolku a mohu Vám tak potvrdit dokumenty pro pojišťovnu či zaměstnavatele. Abychom se však nezdržovali, před koncem tábora Vás vyzvu, abyste nám mailem zaslali dokumenty k potvrzení, já vše na táboře vytisknu, potvrdím a přibalím dětem do kufru.

Pevné nervy nám všem, aneb žádost o spolupráci

Rodiče, kteří nám své děti již v minulosti svěřili to již ví, přesto si to dovolím zopakovat. Některým dětem bude po Vás smutno, jiné si na Vás ani nevzpomenou, v každém případě pokud Vás od dítěte znepokojí jakýkoliv dopis/vzkaz (např. že chce jet dítě domů, nechutná mu jídlo, nebo že je s něčím na táboře nespokojené), budeme rádi, když nám to ihned zavoláte na 604 715 917. Okamžitě to budeme řešit. Budete-li mít potřebu s námi cokoliv konzultovat nebo si jen ověřit, neváhejte a zavolejte nám.