LDT 2019: Polovina tábora

Jak začít?;-) Dneska jsme přesně v polovině a teď už to bude ubíhat o dost rychleji. V posledních dnech jsem to s fotkami a se vším docela prý flákal, ale už to bude teď o něco lepší. Odešel mi notebook a vedoucí si ze mě dělali srandu, že jsem jako dítě bez hraček.

Dále bodově:

  • Děkujeme všem za dary, které jste nám dali u autobusu, nebo nám je různými způsoby sem posíláte. Vážíme si toho a vše se snažíme zužitkovat;-)
  • Včera jsem po třech dnech vytiskl vzkazy a bylo z toho jedenáct A4 listů.
  • Z fotek a krátkých videí určitě víte, že se nám včera povedla diskotéka, která po několika letech byla v duchu „travesti show“. Ještě mám natočena dvě nebo tři delší videa, která ale budu muset dát na youtube, protože twitter by je zkrátil.
  • Dnes ráno jsem šel budit veliše do stanů a musím na některé prásknout, že se po večerce a po našich kontrolách nacpalo asi osm dětí do jednoho stanu s podsadou a spali jeden přes druhého v sedě na sobě:-) Sice byli asi nevyspaní a muselo se jim jít na celodopolední procházku dost z těžka. Jsem však za to rád, protože to k táboru patří…
  • Na nástupu nám chyběly dvě děti (mališi, brácha se sestrou) a když je vedoucí Monča objevila na pokoji pod postelí, tak jim řekla „Myslíte si, že Vás nevidím?“ a jeden z nich řekl druhému „Ha, viděla nás!“:-)

Video Travesti Macarena je na Youtube:

Floss dance video je na Youtube: