LDT 2018 – den pátý

Důležitá informace na úvod – dnes plánujeme zrealizovat přímý přenos ze Slavíka. Vše ještě zmíním později, tak pokud nechcete číst dnešní report a jen potřebujete zjistit podrobnosti o online přenosu, informace zveřejním odpoledne v samostatném článku. Přenos začne někdy po 20. hod. a pokud nepřijde bouřka (počasí zde ovlivňuje kvalitu a spolehlivost připojení k internetu), tak se vše podaří.

Nejprve ke včerejší “špatné náladě” – pokud se něco na táboře děje, vždy kontaktuji rodiče, třeba i preventivně. Včera jsem psal o odposlechnutém rozhovoru kluků, kteří se mezi sebou bavili, že hrajeme moc her, že jsou ve stanu štipky, že jim je zima, atd. Dokonce za mnou včera kluci přišli, jestli si mohou zavolat domů. Rodičům jsem pak stranou volal já a domluvili jsme se, že klukům telefon nepůjčím. Jiní dva kluci měli včera zase zdravotní problém a to jsme také řešili s rodiči. Kdo nás zná již ví, že se vše snažíme řešit okamžitě přímo s rodiči. Kdyby někomu domů přišel (asi až v pondělí) nějaký dopis, o kterém bychom měli radši vědět, moc prosím, zavolejte mi (604715917) a pobavíme se o tom.

Z fotek a videí určitě vidíte, že počasí je parádní. Dokonce je šance, že by to tak mohlo zůstat až do konce tábora. V noci bylo okolo 14 stupňů a to už zima rozhodně být nikomu nemůže. Jelikož jsme očekávali, že bude krásná noc a měli jsme předem připravené masky, byla včera noční hra Strašidla. Ještě nám to mohli narušit myslivci, ale odpoledne jsem dostal potvrzení, že se v noci žádný hon nekoná.

Jdu natočit Mlýnkyho, jak vysává chatu a dám to na Twitter;-) Zůstali jsme tady v chatě jen my dva s praktikanty. Mlýnky vysává, já umývám záchodky a holky pomáhají v kuchyni;-)

Have a nice day!