LDT 2018 – den devátý

Dneska jsem byl v Ostravě a po týdnu jsem viděl svého syna s manželkou;-). Musím Vám upřímně říct, že chápu Vaše nadšení z každé fotky nebo videa, kde vidíte Vaše dítě – já si jich za týden několik zasloužil a proto vím, jak se cítíte… Níže uvádím odkaz na fotky z posledních cca tří dnů, snad tam najdete i to své dítě…

Problémy zde na táboře byly a budou a nějak je musím řešit, ale stejně jsem se nemohl dočkat, až se zase vrátím… nebyl jsem zde celé dopoledne!;-) Bylo mi příjemné Vás v Ostravě vidět… Je toho hodně, co chci napsat, ale to podstatné je, že za ty roky už patříte i vy rodiče do naší táborové rodiny… . Ani nevíte, jak nám svou spoluprací a důvěrou pomáháte – je radost s Vámi spolupracovat a starat se o Vaše děti.

Jsem nějaký unavený a při řízení jsem usínal…, takže velmi stručně…, stejně ani moc toho za poslední dva dny nevím – včera jsem natáčel a stříhal videa a dnes jsem byl v Ostravě a když se vrátil, všichni odcházeli na Koberštejn. Protesty (zase procházka) prý nebyly žádné, protože děti šly stopovačku a nevěděly, kam jdou;-)

Zajímavosti:

  • Z fotek a výsledků z olympiády jste si možná někteří všimli, že na třetím místě u malých kluků skončili kluci – dvojčata. Kluci skutečně za těch mnoho disciplín nasbírali identický počet bodů a skončili shodně na třetím místě. Ač je to neuvěřitelné… opravdu to tak bylo.
  • Jeden ze starších kluků, který chtěl jet domů po několika dnech „otočil“ a už by chtěl jet jako praktikant. Hned mám z toho dobrý pocit…, vlastně jsem z toho nadšený a obrovskou zásluhu na tom mají jeho rodiče, kteří minulý týden psali, že mámě jejich důvěru… a souhlasí s každým řešením… nechávají to na nás.

Až někdo někdy vyhlásí celorepublikovou soutěž o nějvětšího grafomana, přihlaste mě tam, prosím;-) A teď si jdu na hodinku lehnout, než se tábor vrátí.

Fotky jsou na Flickru:

ldt_2018_04