LDT 2018 – den čtvrtý

Dnes začnu příjemnou zprávou z noci – bylo pohodových 11°C!

Čeká nás pravděpodobně nejkrásnější den (co do počasí) a my se toho pokusíme patřičně využít (i když níže to moc pozitivně nevyzní). Na koupání to sice nebude, to tady však bývá málokdy. Ale na noční hru Strašidla to rozhodně bude…;-)

Moc mě včera nepotěšilo, když jsem u oběda slyšel se bavit jednu skupinku kluků. Stěžovali si na nabitý program (moc her), že je nutíme stále něco hrát, že musí běhat, že chodíme do lesa, že jsou ve stanu štipky… . Ufff, to vždy zamrzí… Každá zpětná vazba je sice důležitá, protože když něco takového slyšíme, máme možnost se na děti více zaměřit, ale tohle jsou zrovna věci, které moc neovlivníme:( Budu muset něco vymyslet, je stále ještě v podstatě začátek tábora a my nechceme, aby tady byly děti jakkoliv nešťastné. Naopak, my chceme, aby tady byly děti rády.

A protože je dobrých zpráv čím dál míň, je třeba těm špatným dávat úsměvná hesla:

  • Chtěl bych touto cestou hromadně poděkovat všem, kteří si vzpomněli na můj včerejší svátek, moc mě Vaše vzkazy potěšily.
  • Agátka přišla za Kubou a ptala se ho, jestli ji má rád. Kuba jí řekl, že ano, protože krásně běhá. Ona uběhne pět koleček naplno a on jich uběhne šest. Je to prý však v pořádku, protože kluci by měli uběhnout více. Dozvěděli jsme se ještě, že Agátku má rád také Dominik. Když se jich ptala vedoucí, jestli se kvůli ní nepoperou, tak ji odpověděl, že ne, protože mají holky doma.

Fotky ze včerejšího dne jsou na Flickru:

ldt_2018_02