LDT 2017 – Den osmý

“Nano toka” bledá tváři,

máme za sebou překrásnou a teplou noc. Včerejší den jsme trávili v táboře a počasí bylo v podstatě skvělé. V noci došlo i na pevnost Boyard, ale nestihl jsem připravit přímý přenos a ani na focení nedošlo. Vynahradím Vám to velkou porcí fotek za uplynulé dny a později zveřejním i několik videí, už se nahrávají…

Před chvílí jsem se dozvěděl, že některé děti po Vás loudí peníze a hledají pro ně odůvodnění, např. nákup pití. Děti tady mají zajištěn nonstop přístup k čaji (plná 70 litrová varnice). Dětem ten čaj chutná a nikdy jsem neslyšel na něj stížnost. Naopak, první den byla voda se šťávou a ještě právě ten první den si na to děti stežovaly (mně osobně Eliška Švidernochová s bandou ostatních holek). Některá jídla doplňujeme o kakao, kokosový shake a dnes možná dojde i na borůvkový shake… . V chatě jsou drahé sladkosti, takže pokud nemají děti již peníze, utratily je za ně;-) Když už, tak osobně vidím jako nejlepší východisko, že jim sladkosti pošlete v balíčku, protože tak si budou vědomi, že si je musí do konce tábora šetřit. Ale bez sladkostí se dá taky žít a peníze tady děti na nic (např. vstupné) v žádném případě nepotřebují.

Dnes na většinu dne opouštím tábor a jedu do Ostravy. Kdyby měl někdo něco akutního na předání věcí dětem, zavolejte mi (Radomír Orkáč, 604715917).

LDT 2017 – hra – evoluce:

LDT 2017 – VLOG #2

LDT 2017 – hra – hoňka

LDT 2017 – hra – hutututu:

Fotky z předchozích dvou dnů jsou na Flickru. Omlouvám se, ale fotky se nahrály několikrát a na vyřešení problému již teď nemám čas. Fotky jsou minimálně 2x nahrané.

2017_ldt_06-07