LDT 2016 – den osmý

Polovina tábora je tady… .

Už potřebujeme v kuchyni a zázemí volno, protože začínáme být unaveni. Nemůžeme se dočkat neděle, kdy se konečně dostaneme k dětem a odpočineme si od práce. Včera jsme zarazili breberky, které se držely vší silou, bitvu jsme vyhráli.

V noci měla teplota spadnout a spadla na 7 stupňů, což je hranice, která nás nutí přesunout děti ze stanů do budovy. Využili jsme toho, že jsou děti unavené a spí v budově a nechali jsme je dnes spát až do 9:30. Dle předpovědi to teď bude chvíli lepší, proto bude dnes noční hra a zítra možná i přespání v lese. Záleží, kolik bude stupňů, sucho totiž je.

Historka z natáčení:

Vedoucí Džonzek byl u bodování a říká, to je neskutečné, takový binec na pokojích bychom měli trestat. Dal bych některým klidně i 50 dřepů, aby si to zapamatovali!!! Pak se otočil na Elišku a řekl – Eliško, zařídíš to?:-)

Vzkaz pro kolegy z VŠB: Milí kolegové, vidím Vaše přístupy na tyto stránky. Dnes jich bylo nějak podezřele hodně. Je mi jasné, že tam teď nemáte co na práci, ale probírat se fotkami v pracovní době vám zakazuji. Dejte si pozor, ať Vám nezačnou padat servery! 😉 Jinak Vás zdravím a pokud skutečně nemáte co na práci, tak stačí napsat… . Zadávání úkolů mi jde;-) Nenuťte mě použít přirozenou autoritu.

Jídelníček

Snídaně: jogurt, sladký rohlík 1,3,6,7
Svačina: kedluben, paprika
Polévka: Kulajda 1,3,7
Hlavní chod: Pečené kuřecí špalky, zeleninový kuskus 1,9
Svačina: Sýrová pomazánka, houska 1,3,6,7
Večeře: Brambory s mlékem (kefírem) a cibulkou 7

Neprošlo jazykovou úpravou.

Fotky ze včerejšího dne jsou zde a zde.