LDT 2015 – důležitá informace

Abych předešel nesprávným a neúplným informacím od dětí směrem k Vám rodičů, je potřeba Vám oznámit důležitou informaci. Na Rejvíze od odpoledne neteče voda. Naštěstí díky místním občanům jsme si včas udělali dostatečné zásoby. Mališi byli dnes dopoledne hromadně osprchovaní a veliši se alespoň koupali v místním potoce s „pracovním“ názvem Kofola. Oběd jsme stihli vydat a nádobí je již umýté. Čaj jsme měli z rána dostatečně předvařený a stihli jsme dětem připravit i vodu se šťávou. Děti právě odcházejí do lesa s dostatečnou zásobou čaje a navíc zajdou k vodárenskému zdroji (studánce), kde rovněž mohou doplnit tekutiny.

Vše již od prvního nahlášení řeším(e) s pracovníkem Zlatých hor, který nás nyní v 15:30 navštivil a ujistil nás, že voda poteče ještě dnes. Voda bude pitná ale až od zítřka. Podle prvních informací se mělo jednat o nedostatek vody v místní zásobárně, nakonec se ale jednalo o poruchu na vodovodním řádu někde pod naší chatou.

Poupravili jsme večerní jídelníček a místo smaženého řízku s bramborami budeme mít brambory s mlékem. Veliši dnes jdou povinně přespat do lesa (plánovaný program – překvapení) a mališi budou mít přespání pod širým nebem dobrovolné.

Voda již v tuto chvíli opět teče, ale budeme se držet instrukcí pracovníka úřadu Zlatých hor a vodu budeme považovat za pitnou až zítra.

Děkujeme za pochopení nastalé situace.