LDT 2015 – den třetí

Začal nám další táborový den. Každý rok se těšíme na slunečné táborové dny, ale pravdou je, že takový extrém není úplně co bychom chtěli. Snažíme se chodit více do lesa, kde není takové vedro, přímé sluníčko a taky tam nejsou jinak všudypřítomné muchničky.

Děti se teď nacházejí někde na procházce lesem a díky twitteru se i my v táboře dozvídáme, jestli vedoucí plní denní plán. Vedoucí Koběr před chvílí publikoval na twitteru fotky, které zachycují ochlazování v Černé Opavě.

Tip: Víte, že zde na stránkách se zobrazuje v twitterovém rámečku pouze jedna fotografie, ale my se snažíme vždy do tweetu dát fotek více?

Několik zajímavých informací ze včerejška/dneška:

  • Jedna z maminek do vzkazů zapsala, že doufá, že děti nemusí za vzkazy taky klikovat;-) Nemusí, zatím:-)
  • Vytvořili jsme si skluzavku a právě nám jede z Ostravy i pěna do koupele. Vše zkusíme dnes využít pro mokré odpoledne, kdy se budeme v táboře chladit vodou… .
  • Při včerejší noční hře se ukázalo, že veliši ze stanů se nebojí výzev. Nikoho jsme do nočního výsadku nemuseli nutit. To se nedá říct o veliších v budově, kteří měli s mališemi stezku odvahy. Oskar a Honza Hal. proběhli cestu ke hřbitovu a zpět s takovým nadšením, že jsme až litovali, že jsme je neposlali s ostatními na noční výsadek. To se nedá říct o Víťovi Pra., Kači Hom., Adélce Mar. a Adamu Gav., kteří se tak báli, že nakonec ani nevyšli. Naopak, všichni mališi stezku odvahy bez obtíží absolvovali a dokončili.

Fotky ze včerejšího dne a dnešního rána jsou na Flickru:

PS: Děkuji všem za včerejší přání k svátku. Už jsem později nestíhal odpovídat, proto bych chtěl poděkovat nyní.