LDT 2015 – den druhý

Dobré ráno,

asi je zbytečné začínat informací o počasí.. dnes bude vedro;-)

Vedro děti pochopitelně unavuje, ale že by na letním táboře téměř všechny děti spaly druhý den ještě v 8 ráno, to moc vídané není.

Pokud uvidíte na fotkách své děti bez kšiltovky, věřte, že to bývá krátkodobá záležitost. Myslíme i na repelent a opalovací krém. Děti to samozřejmě nemají rády, ale nedá se svítit. Možná odsud pramení otázka od skupinky mališů na vedoucí Monču: Mončo, co ten Radys tady vlastně dělá? Bylo to po té, kdy jsem skupinku poslal pro kšiltovky. Asi se jim to nelíbilo;-)

Dnes je jeden z možných dní, kdy by mohla přijet hygiena, tak ještě teď ráno vše pilujeme. Děti jsou již po nástupu a chystají se na dopolední program. Mališi budou po Dopravně bezpečnostní hře povinně osprchováni a prohlídnuti 😉, jestli nemají klíště. I ve stanech jsou ještě někteří „mališi“, takže ti přijdou na řadu v odpoledním klidu. Odpoledne půjde část tábora do lesa a druhá část bude převážně ve stínu našich stromů.

Během dne se pokusím sepsat do tabulky rozdělení do družstev a bodování pokojů/stanů, ať vidíte, jak na tom Vaše děti jsou.

Extra porce fotek z prvního dne je na Flickru: