LDT 2015 – den desátý (aktualizováno)

Dnešní den byl sice povedený, ale počasí by se mělo zlepšit! Naštěstí neprší, to by už bylo na nás docela moc.

Dopoledne byli veliši v budově a stihli i opičí dráhu venku. Mališi se odebrali na Orlí Vrch, kde jsou bangee trampolíny, které jsme tímto dokončili – byli všichni, kteří chtěli. Pokud se nepletu, tak nešli cca 4 děti. Mališi se střídali tak, že někteří byli na trampolínách a další šli na opačnou stranu Rejvízu do kiosku. V odpoledním klidu jsme rozehráli petanque, který jsem si zahrál i já;-) Bylo potřeba naučit děti prohrávat… . Ve finále jsem porazil úžasnou Kaču Hom. Ihned po odpoledním klidu jsme odstartovali hry na skákacím hradu. Mohlo být sice tepleji, ale i tak se to dětem líbilo – pochopitelně především těm menším.

Tuto zprávu píšu a zveřejňuji s předstihem, protože zítra ráno vyjíždím na jednu sportovní akci do Hradce nad Moravicí. Kdybych ji neměl zaplacenou, určitě bych tam nejel, protože fyzických sil je tak málo, že čerpáme, kde se dá. Pokud tam někdo z Vás bude, dejte vědět. Kdybych závod vzdal, nikdo se to nesmí dozvědět a my se nějak určitě domluvíme. Sám vlastně nevím, do čeho jdu a prakticky měsíc jsem nic nedělal. Vedoucí se už teď těší, že budou mít „volno“, proto mě podporují a hecují;-) Koběra pověřím, aby dával nějaké fotky alespoň na twitter. Pravděpodobně se půjde na výšlap – Zlatý Chlum, ale ještě uvidíme na dnešní poradě. Zítra od rána do 18. hod. se prosím obracejte na Lukáše Mlýnka – 739 080 985.

Dnes ráno jsem se rozhodl nikam nejet, takže výše uvedené nakonec neplatí. Závod jsem vzdal. Mališi nebo veliši budou mít opičí dráhu, takže si alespoň zahraji druhou denní hru s dětma.

Maškarní včera dopadl skvěle, některé masky byly jako kupované a to si je děti samy vytvářely. Děti jsou moc šikovné. Dráta jsme včera hodně šetřili, ale i tak jsme se na něm vyřádili. Děti chtěly ještě přídavek, ale to bychom museli být venku a to se včera večer již nedalo.

Fotky ze včerejšího dne jsou na Flickru: