Instrukce před táborem

Odjezd: sobota 28. 6. 2014 v 10:00 hod.
Místo odjezdu: parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy.
Pokyny pro rodiče: pdf

Odevzdat při nástupu:

  • Povinné – nástupní list a souhlas s případným ošetřením: pdf.
  • Povinné – průkaz zdravotní pojišťovny (stačí ofocená kopie).
  • Pro platbu za tábor u autobusu, mějte, připravenou přesnou částku 4100,-  Kč.
  • Podepsané léky s popisem (dávkování, indikace).
  • Kapesné pro děti nám můžete předat k úschově, přijímáme je pouze v podepsané dopisové obálce!
  • Pohledy/dopisy nám můžete předat k průběžnému předávání na táboře.

Na našem táboře (jakož i na mnoha jiných) je ZÁKAZ MOBILNÍCH TELEFONŮ. Případné problémy se snažíme řešit na místě a závažné situace budeme bez prodlení řešit s rodiči telefonicky. Rovněž prosíme, abyste nedávali dětem na tábor (kapesní) nože, zápalky a svíčky.


Do odjezdu zbývá:


 


Aktualizované doplňující informace

6.6. 2014

Na základě aktuální předpovědi aktivity klíšťat (portál www.chmi.cz), kde hrozba dosahuje 10/10 stupňů, vydal zdravotník po konzultaci s praktickým lékařem následující doporučení. Vzhledem k tomu, že se Vaše dítě bude pohybovat celé dva týdny v přírodě, je zde zvýšené riziko napadení klíštětem. V rámci preventivních opatření doporučujeme, kromě přibalení repelentu, podávat dítěti 2 týdny před táborem vitamín B. Vhodnými přípravky jsou například B-komplex nebo Pangamin.

 

27.6. 2014

S ohledem na aktuální počasí, bychom Vás tímto požádali, abyste dětem přibalili teplé pyžamo (možno ‚spací‘ mikina a tepláky). Podepsaný repelentní přípravek nám můžete předat u autobusu – zajistíme jeho pravidelnou a včasnou aplikaci. Zítřejší odjezd je naplánován na 10:00. Prosíme, abyste přisli s dostatečným predstihem.

Komu nepřišla výše uvedená informace SMSkou, ať nám tuto skutečnost sdělí u autobusu. Zajistíme přidání tel. čísla do seznamu příjemců.