Dvanáctý a třináctý den

Omlouvám se, ale včera nebyl čas pro aktualizaci stránek a ani na umístění fotek. Právě jsem vytiskl všechny Vaše vzkazy a brzy je přišpendlím na nástěnku (opět toho je 12 stránek). Další vzkazy dětem, prosím, již nepiště. Nebudu mít čas je již zpracovávat.
Včerejší den byl od rána deštivý a tomu i odpovídal program. Dopoledne se děti dívaly na video a před obědem jsme hráli pár her v jídelním stanu. Odpolední klid jsme trošku protáhli a pak jsme byli nuceni děcka nahnat opět do jídleního stanu, kde jsme hráli slovní hry. Mališi se odvážili jít na mechové jezírko, ale během chvíle se vrátili. Večer jsme udělali diskotéku, kterou jsme předchozí den vyměnili za slavíka (soutěž ve zpěvu). Na diskotéku se měli všichni převléct (kluci za holky a holky za kluky).

Dnes se počasí umoudřilo a dovolilo nám jít na Zlatý Chlum (mališi a veliši) a Kobrštějn (středně staří). Před malou chvílí se středně staří (chatky) vrátili a ještě čekáme na ostatní. Já bohužel musel zůstat v táboře a tvořil jsem diplomy.. 🙁

Pokud to počasí dovolí, bude noční procházka, při které musí děti poznávat státní vlajky.

Fotky umístím ještě dnes, ale později..