Den třetí

Dnes jsme se probudili do opravdového tropického počasí a jsem docela zvědav, jestli to vaření na tábořištích nebudou za děti muset dělat vedoucí:-(

[postcasa]0[/postcasa]

Včera se dětem noční hra (Sněhurka a sedm trpaslíků) hodně líbila.., jen jsme pak my vedoucí byli více unavení než děcka. Cílem hry bylo získat podpis od sedmi trpaslíků, pak sněhurky a nakonec čarodejnice. Běhat měly děti, ale měl jsem pocit, že více běhali vedoucí:-)

Bohužel se mi nepodařilo připravit online video přenos, protože mi včera nezbyl čas. Před chvílí jsem šel s křesadlem rozdělat oheň a podařilo se až po půl hodině:-) Druhý oheň s pomocí křesadla už rozdělávali nejstarší kluci a taky se jim to nakonec podařilo. Po vaření na tábořištích a odpoledním klidu půjdeme k vodě. Na večer program ještě nemáme, protože nevíme, jak budou děcka unavené.. . Ale po vodě asi ještě zahrajeme palkovanou.

První vzkazy jsem včera umístil na táborovou nástěnku a další předám dnes večer. Některé vzkazy se označují za nevyžádané, takže je po odeslání nevidíte. Během dne ale všechny zprávy kontroluji a pokud jsou ozačeny jako spam, přesouvám je zpátky to vzkazů.