Den třetí

Dobré sobotní dopoledne.

Dnes je před námi poslední celý den tábora. Včerejšek nám klapl téměř na jedničku. Dopoledne jsme s dětmi hráli míčové a bojové hry na hřišti za chatou. Poté začal foukat dostatečně vítr, tak jsme se rozhodli pouštět draky. Jelikož byla louka vlhká, šli jsme po pouštění do chaty, dětem dali sušit věci a hráli scrabble, BINGO, sbírání bot a další hry v tělocvičně.

Po obědě jsme vyrazili opět ven – dohrát co jsme dopoledne nestili. Hrálo se například předávání míčů, předávání štafety a evoluce. Okolo páté hodiny nás zastihl krátký déšť, tak jsme se přesunuli na svačinu do chaty a uspořádali maškarní bál. Ten se opravdu povedl, děti měly skvělé masky, na které se můžete podívat na fotkách. Ačkoliv nebylo těžké vybrat první místo (podle fotek pochopíte), tak mezi 2-6 to bylo opravdu nabito.

Po večeři se děti dívaly na pohádku v tělocvičně a postupně vycházely hrát noční hru Pevnost Rejvíz. Cílem hry je obejít 10 stanovišť s vedoucími a plnit u nich dovednostní úkoly. Od těch nejlehčích, jako projít krátkým tunelem, přes poznávání věcí vedoucích, až k poznávání koření podle čichu. Poté už následovala pouze večerka, po které většina poměrně rychle usla.

Fotky ze včerejšího dne najdete zde.

Jídelníček na dnešek:

Snídaně: povidlové a tvarohové šátečky, granko
Svačina: ovoce
Oběd: brokolicový krém, hovězí guláš z mladého býčka s knedlama
Svačina: chleba s marmeládou
Večeře: schnitzel mit kartoffeln

Program:

Budíček: 8:30
Dopoledne: krátká procházka na farmu a hry po cestě
Odpoledne: latríny, hry v budově, koupání dětí, vyhlášení celotáborové hry
Večer: disko