Den třetí

Dnes ráno už není tak pěkné počasí jako včera. Je poměrně teplo, ale fouká silný vítr.

Dopoledne budeme v táboře, ale po obědě vyrážíme směr Dlouhé Stráně. Po cestě zpět se někde ještě zastavíme, ale stále ještě nevíme kde. Máme již něco vybráno, ale teprve během dopoledne se rozhodneme.

Včera dopoledne jsme hráli Člověče nezlob se (hodně běhací hra – kolik hodíš kostkou, tolik koleček běžíš), Vory (běhání), Přetlačovanou (běhání), Latríny (běhání). Díky posunu času jsme měli hodinu k dobru, tak jsme stihli ještě na louce pouštět draky. Po obědě a odpoledním klidu jsme šli do lesa, kde jsme hráli hru Vlajky (opět běhání). Jelikož je již brzo tma byli jsme v budově a stihli jsme do večeře dlabat dýně. Po večeři jsme hráli na schovávanou v budově a to je každý rok velká zábava. Podle mě si nikdo z Vás nedokáže představit, kam se všude děti dokáží schovat. Jedna skýš za všechny – 13ti letá holka vlezla do cestovní tašky ve skříni, kde jsme ji po tmě samozřejmě nenašli:-) Po schovce jsme poslali nejmenší děti spát a hráli jsme s velišema ještě pantomimu.

Dnes nás čeká výlet autobusem na Dlouhé Stráně a večer noční hra. Dopoledne ještě zvážíme, jak nám vítr ovlivní venkovní hry.

Vzkazy jsem vytiskl a dnes budu tisknout opět až večer. Všiml jsem si, že po šesti letech začaly stávkovat – nelze se přepínat mezi stránkami vzkazů. Nemusíte se bát, že bych některé nevytiskl, protože ke vkazům se dostanu i jiným způsobem. Chybu jsem se snažil odstranit, ale po chvílce laborování se mi to nepovedlo. Omlouvám se za to, ale určitě se nemusíte bát, všechny vzkazy byly a budou dětem předány.

Jdu zkontrolovat, které děti již nespí, protože ještě nebyl budíček:-)

FOTKY ze včerejšího dne jsou zde.

Have a nice day.