Den třetí

Krásný sluníčkový den:-)

Děcka ještě spí a tak mám chvíli času dát fotky na web a napsat Vám co jsme zhruba dělali.

Včera bylo počasí do pohody.. 🙂 Dopoledne jsme byli na Mecháčích (Velké mechové jezírko). Po obědě a odpoledním klidu jsme samozřejmě byli venku a za zmínku stojí hry – latríny a hledání co nejvíce barev v přírodě. Přes GPS jsem začal měřit vedoucím (alespoň podle sebe) aktivitu při hrách a za jednu takovou bojovou hru, kde jsou vedoucí proti dětem, naběhá vedoucí i 2 km. Docela by mě zajímalo, kolik toho naběhají i děti. Rozhodně Vám některé přijedou namakané a to nejen díky hrám, ale i díky alternativním „trestům“ či dobrovolnosti – za kliky/dřepy. Alespoň jsou děti unavené a spí ráno déle. Včera byl budíček v 8 hodin a dnes v 8:30.

Po svačině jsme pro děti připravili prolézačku formou zavěšené sítě a většina dětí (síť je jen pro mališe) byla naprosto úžasná.. jak je to bavilo. Děti ještě neví, že letos pojedeme do lanového centra.. po třech skupinkách na dvě hodiny. Dnes pro ně připravíme skákací hrad, takže doufám, že vše klapne. Včera jsme ho lepili a stále to není ještě dodělané.

Večer jsme pak hráli pohádkovou hru – Sněhurka a sedm trpaslíků, kde jsem opět naběhal 1.8km.

Dnes dopoledne jsme chtěli hrát na _ebily, aby si děti odpočinuly, ale ještě uvidíme, jak budou unavené. Odpoledne jdeme do lesa hrát bojovky. Večer máme v plánu udělat táborák.

Jdu se vrhnout na zpracování a tisk Vašich vzkazů, tak snad to stihnu do budíčku.

Fotky ze včerejšího dne: pondělí