Den sedmý

Dobré ráno.

Počasí se neumoudřilo a tak to snad i dnes nějak přežijeme. Zítra už doufejme bude líp. Zatím v budově ponorka není, her máme ještě stále dost. Některé děti ještě spí, budíček z 9:00 posouvám na 9:30.

Včerejší den byl odpočinkový. Přes den jsme byli v budově a jen před večeří jsme se prošli na chatu Orlí vrch, kde jsme se dívali na tamní zvířátka – kozy, krávy, divočáci, pštros, koně.. . Večer jsme měli v budově pevnost Boyard.

Přímý přenos se podle mě vydařil, protože případné problémy zatím nikdo nehlásil. Moc bych Vás poprosil, pokud jste měli nějaký problém se sledováním přenosu (nemyslím toho protivného vedoucího za kamerou..), napište/popište mi to mailem. Včerejší přenos byl pro mě takovým malým testem před dnešním Rejvízským slavíkem, proto potřebuji jakoukoliv odezvu – kladnou i zápornou. Celkem byl online přenos na počítačích zobrazen 101 krát. Počet unikátních přístupů byl 52 (dětí máme 56) a ve špičce Vás tam bylo cca 35. Na první přenos to jsou čísla nad očekávání. Dokonce někteří z Vás mi dali oklikou vědět, že jste sledovali celý přenos – obdivuhodné. Jak jsem psal na stránkách před přenosem.. přenos je ovlivněn mnoha faktory, které já neovlivním. Kdyby se dnes u druhého přenosu stalo, že přenos vypadne, moc se za to omlouvám, ale neovlivním to. Moc díky, že jste si naladili naše vysílání a věřím, že dnešní přenos překoná ta včerejší čísla.

Dovolte mi, abych Vás pozval na online přenos z místní táborové soutěže – Rejvízský slavík, která začíná dnes (sobota) v hlavním vysílacím čase 20:00 (drobné zpoždění je možné). Podrobné údaje, včetně odkazu na vysílací stream, vypublikuji nejpozději 15 minut před začátkem.

Fotky ze včerejšího dne (není jich mnoho): pátek