Den první – příjezd

Dobré ráno z Rejvízu.

Začal nám druhý táborový den a heslo dne zní ..protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla.

Děkuji všem rodičům za příkladný přístup při odjezdu autobusu, protože jsme naplánovaný termín odjezdu dodrželi. Cesta autobusem byla bezproblémová. Po příjezdu jsme zohlednili poslední výměny dětí mezi pokojema, které jste nám na poslední chvíli nahlasili u autobusu. Oběd (bramborový guláš) byl připraven a hladové děti ho celý zbaštily. Po dvacetiminutovém klidu jsme udělali první nástup, kde jsme děti poučili co se smí a nesmí na táboře dětat, rozdělili jsme je do družstev a představili jim celotáborovou hru.

Jako první byla na programu procházka. Letos zkusíme oddělit program pro mališe a veliše. Na procházku šli mališi k Černé Opavě (alias Kofola) a veliši na Starý Rejvíz. Přestože mraky na obloze nenaznačovaly déšť a radar nám to potvrdil, začala po 20ti minutách od odchodu dětí průtrž mračen. Děti se musely vrátit.. . Odpoledne bylo pak ve znamení seznamovacích her a večer krátká, rovněž seznamovací, diskotéka.

Počasí není ideální a přestože není krásně, je alespoň relativně teplo. Dnes odpoledne ještě zkusím sepsat krátkou úvodní zprávičku o tom co máme v plánu.

Fotky ze včerejšího dne jsou zde.
Twitter online příspěvky jsou zde.