Den první

Odjezd z Ostravy proběhl bez problémů.. . Po cestě jsme 2x stavěli, abychom vyzvedli další děti. V autobusu jsme zaznamenali lehké nevolnosti, ale dopadlo to dobře:-) Po příjezdu nás děti donutily udělat menší změny v rozdělení do pokojů, ale vše se dalo vyřešit ke spokojenosti všech. Po obědě jsme se vydali na procházku, která se nám protahuje – je krásně a teplo – musíme toho využít.

Komu nepřišla SMS o příjezdu, ať mi pošle emailem tel. číslo ([email protected]). Na SMS bránu prosím neodepisujte – zpráva se ke mně nemusí dostat. Rozhodně na číslo nevolejte – nedovoláte se (i přes vyzváněcí tón). SIM karta je v počítači v Ostravě.

Kontaktní tel. čísla:

  • Orkáč – 604715917
  • Foltýnová – 733651644
  • Mlýnek – 604137912

Vzkazy dětem můžete tradičně psát do Vzkazů. Budu se je snažit každý den dopoledne tisknout.

Nově jsem přidal odkaz na zprávičky přes sociální síť Twitter, která mi umožňuje jednoduše přidávat krátké zprávy s fotkama během dne. Není mým cílem do zpráviček psát dalekosáhlý text, ale spíše Vás informovat přímo z probíhajících akcí.

Mimo momentek na Twitteru se budu snažit každý den přidávat i větší porce fotek.

Na podzimních táborech se (od loňského roku) snažíme jet/jezdit na delší výlet autobusem a letos máme v plánu Dlouhé Stráně (přečerpávací vodní elektrárna). Ještě musíme výlet trošku domyslet, protože malé děti asi nebude moc exkurze do elektrárny zajímat. Uvidíme.

Soutěže pro rodiče na neplánuji, ale přímý přenos možná bude. Napadá mě lampionový průvod nebo pevnost Boyard. Neslibuji, je to na přípravu časově náročné:-(

Více o našich dnešních/zítřejších aktivitách napíšu zítra.