Den poslední + odjezd

A je to tady, tábor je u konce. Tentokrát to bylo velmi krátké a téměř nikomu se nechce pryč. Nejdřív mi dovolte několik faktických informací:

Odjezd z Rejvízu je plánován na 12:00 a v Ostravě pod Frýdlantskými mosty budeme ve 14:00. Přesnější informace pošlu SMSkou při odjezdu z tábora.

Kdo bude chtít pozvrzení pro zaměstnavatele, ať kontaktuje Radyse na čísle 604715917 nebo mailem na [email protected].

Letní tábor s velkou pravděpodobností bude, bližsí informace dostanete SMSkami a zde na webu na jaře.

Včera šlo vše dle plánu. Po snídaní se šlo ven, hrála se vybíjená a poté jsme se vydali na krátkou procházku na Farmu Orlí Vrch. Po příchodu děti stavěly věže a hady z domina v budově. Po obědě opět přálo počasí, a tak se šlo zase ven a hrála se přehazovaná, pamatování čísel a latríny. Odpoledne proběhlo hromadné koupání, aby Vám děti domů přijely co možno nejvíc voňavé 😊. Potom už nás čekalo pouze vyhodnocení celotáborovky. První skončilo družstvo Mája. Až do posledních her však nebylo o vítězi rozhodnuto a bylo to napínavé až do konce. Po vyhlášení došlo konečně ke slibované diskotéce. Tančili skoro všichni a moc se dětem končit nechtělo. Došlo i na slzy 😢 ( nakonec se ale Doktora podařilo uklidnit).

Zítra už nás čeká pouze balení a úklid chaty. Děti před odjezdem (kromě snídaně) dostanou pouze hustější polévku, aby jim nebylo v autobuse špatně.

 

Každý tábor si žádá krátke hodnocení. Tentokrát to padlo na mě (koběr). Hodnocení tábora vždy dělá Radys, který každým táborem (i tímto) žije již mnoho týdnů před začátkem, kdy musí zpracovávat přihlášky, zařizovat a úkolovat vedoucí, připravovat chatu, jídelníček, finance, komunikaci s rodičemi a mnoho, mnoho dalšího. Bohužel a naštěstí jej potkala ještě milejší událost než tábor – narození syna. Ze stejného důvodu nejel na tábor ani Mlýnky. Oboum otcům  gratulujeme a velmi si vážíme, že se před táborem o mnohé postarali a nakonec se na nás i přijeli podívat. I bez nich a díky něm vše klapalo. Kuchyň fungovala na jedničku. Vedoucí se o děti starali vzorově. I počasí splnilo svou část. Tábor prohlašuji za úspěch a doufám, že děti domů přijedou spokojené a plné zážitků.

Za celý kolektiv Torali vám děkuji za vloženou důvěru a budeme se těšit na dalších akcích.