Den osmý

Krásné ráno.

Moc díky všem za včerejší přenos (vedoucím i divákům) – lépe bychom to snad nemohli připravit a tak jsem maximálně spokojený. Podle Vašich reakcí ve vzkazech se přenos líbil i Vám. Jelikož jsem to slíbil přítelkyni, takže: skvělý taneček Ramzamzam nám loni doporučila a naučila nás ona. Děkujeme jí za skvělý tip. Lepší podmínky pro jiný přenos, než jsou ze Slavíka, bohužel nemáme. Ještě bych zkusil přenášet pevnost Boyard, ale tam to bude pravděpodobně o jednom statickém záběru. Mailem mi můžete napsat, jestli stojíte i o přenos z jiné denní bojové hry, jako byly Latríny.

Včera jsme dopoledne hráli Latríny, které jste měli možnost vidět v testovacím online přenosu. Jelikož jsme Vám nestihli vysvětlit pravidla, tak stručně: Děti získají na začátku jeden život (lísteček) v táboře, kde si ho mohou během hry neomezeně dobíjet. Jejich úkolem je vhození životu (lístečku) do připravené sklenice. Aby to neměly tak jednoduché, brání jim průjem v proběhnutí hřiště. Pokud průjem děti plácne, musí se dítě vrátit do tábora život dobít. Ve hře ještě figuruje zácpa, která dětem dává život navíc.

Včeta odpoledne pršelo a bylo tak ve znamení drobných dobrovolných her v budově. Většina dětí se ale intenzivně připravovala na Slavíka.

Dnes vypublikuji první soutěžní otázku pro rodiče.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá:
Minimálně jednou za den vypublikuji (pouze) přes twitter odkaz na soutěžní otázku. Pokud vyplníte soutěžní formulář a budete nejhůře třetí, dostane Vaše dítě za odměnu céčka. Máte-li na táboře dvě děti a umístite se na stupni vítězů, céčka dáme oběma sourozencům. Odpovídat nemusí pouze rodiče, ale povoleni jsou i příbuzní a kamarádi. Povinné je uvést své jméno a příjmení a to samé u dítěte. Za první místo (nejrychlejší odpověď) dostane dítě 15 céček, za druhé místo je 10 céček, za třetí místo je 5 céček. Děti si za céčka mohou nakupovat hračky/věci. Aby soutěž byla co nejspravedlivější, budu otázku přes twitter zveřejňovat kdykoliv během dne/noci. Vyhodnocení zveřejním opět na twitteru.

Výsledky Vašeho včerejšího hlasování ve Slavíkovi. Níže jsou uvedeni všichni Ti co získali pět bodů a v jakém procentuálním poměru hlasujících:

22. Sofinka [76%]
20. Ondra Mikus [75%]
15. Maruska Vasova [57%]
27. Ondra a Matej Bartovi [57%]
26. Robin, Kuba, Natalka, Denca, Monca, Kaca, Kaca [53%]
17. Kaca Homolova [50%]
30. Honzik a Emca [50%]
11. Denca a Kaca [48%]
8. Martinka Povova [45%]
14. Marketa Antosova [43%]
18. Matej Barta [42%]
2. Spanele [41%]
9. Vendy, Peta, Anet [38%]

Fotky ze včerejšího dne jsou zde.