Den jedenáctý

Dobré odpoledne.

Včerejší den byl co do počasí nejteplejší a nejslunečnější.. . Dopoledne i část odpoledne jsme měli olympiádu a pak děti měly soutěž – poznávání dopravních značek. V odpoledním klidu jsme děti hlídali, aby všechny usnuly a vyspaly se pořádně na noční hru – podařilo se. V noci jsme se převlékli do postaviček Simpsonů a schovali se v lese – noční hra strašidla. Strašidla nám ale narušila nějaká, slušně řečeno, nezbedná parta, která se chtěla přidat a my kvůli toho museli zrušit poslední stanoviště strašidel. Z pohledu vedoucích to tedy nebylo snadné, protože jsme nevěděli o jaké lidi jde a báli jsme se, že by mohli dětem ublížit. Byli jsme tedy všichni v neustálém telefonickém spojení a vyslali jsme tam pro jistotu auto, které nakonec partičku odradilo a my nakonec úspěšně noční hru dokončili.

Dnes jsme byli dopoledne na Hornických skalách, kde byly i borůvky:-) Po předloňských zkušenostech jsme nejprve místo prošli a hledali jsme vosí hnízda, která tam byla a tak jsme věděli, kam děti nesmí. Teď odpoledne jsme měli zábavu trošku neobvyklou – týrání jednoho vedoucího, který dnes dosáhl plnoletosti. Navíc se mu podařilo mě při noční hře zranit – byl z toho jeden steh na noze a tak mě děti pomstily. Jsou úžasné:-) Fotky budou zítra. Dráte (Filip Mikula), vše nejlepší! A pamatuj si nepsané pravidlo, pod podhrůžkou pomsty dětmi, hlavní vedoucí je nedotknutelný!

V noci bude diskotéka, ale stále ještě zvažujeme možnost přespání v lese pro zájemce (bylo jich 20!). Počasí se má zhoršit a tak to asi ani letos nevýjde.

Omlouvám se, za pozdní sepsání a vypublikování denního hlášení i fotek, ale dopoledne jsem byl v nemocnici a odpoledne na to nebyl čas.

Fotky ze včerejšího dne: úterý