Den dvanáctý a třináctý

Včerejší dopoledne jsme trávili v táboře, kde jsme samozřejmě hráli hry – běhavé člověče nezlob se, dekoball, vybíjená, apod. Odpoledne jsme šli na Koberštejn. Večer jsme měli táborák. Dnes jsme před obědem stihli jen jednu hru, kterou jsme hráli poprvé – Bisony. Vždy když hru hrají děti proti vedoucím, musí hrát vedoucí do vyčerpání, protože děti nechtějí přestat hrát:-) Odpoledne budeme hrát ještě jednu novou bojovou hru a pak nás čeká slavnostní nástup a vyhodnocení celotáborové hry, olympiády a bodování pokojů/stanů. Tábor bude zakončen rozlučkovou diskotékou.

[postcasa]0[/postcasa]

Chtěl bych Vás tímto poprosit, abyste již nepřidávali další vzkazy, protože již nebude čas je dětem vytisknout. Pouze můžete zanechat vzkaz vedoucím – náměty, připomínky, poděkování.. . Zítra budeme z Rejvízu vyjíždět ve 14.00 a na parkoviště (odkud jsme odjížděli) přijedeme v 16:00. Dětem pomůžeme s balením, pokud bude něco dětem chybět a nechají to na táboře, vezmu to s sebou do Ostravy.

Děkujeme za to, že jste děti na tábor vůbec poslali. Náš tábor má již více než 25 letou tradici, přesto letos byla podstatná změna v místě pořádání a v tom, kdo tábor organizoval – TORALI o.s. Do předání dětí sice ještě den zbývá, přesto musím všechny vedoucí a kuchyňský personál pochválit, že se o svěřence starali, jako by byli jejich vlastní:-) Nestal se žádný vážný úraz a nebyla žádná nemoc. Tábor navštívila hygiena a až na několik nedostatků vše prošlo. Dá se říct, že nám přálo i počasí.

Budeme rádi, pokud s námi děti pojedou i na další akce. Nejbližší akcí je již zmiňovaný podzimní tábor. Informace vždy budeme dávat na tento web s předstihem.

Dovolte mi, abych poděkoval sponzorům, bez kterých bychom tábor neufinancovali – Všeobecná zdravotní pojišťovna, Trojek, Velkoobchod Zajac, SOKRATES. Pokud byste se chtěli stát sponzorem některých z našich dalších akcí, neváhejte nás kontaktovat – TORALI o.s. (Radomír Orkáč, 604715917).

Děkujeme!