Den druhý

Dvě klíčové zprávy dneška – svítí sluníčko a byla nás zkontrolovat hygiena.

Počasí se nakonec včera umoudřilo a odpoledne nám již nepršelo. Šli jsme na Bublavý pramen a večer byla hravá diskotéka. Trasu procházky jsem přiložil k fotkám.. .

Dnes nám svítí sluníčko a pokud by se naplnily předpovědi, mohlo by to být tento týden vydařené (počasí). Dopoledne jsme byli na Velkém mechovém jezírku a nyní právě obědváme. Odpoledne nás čekají bojové hry a večer noční hra (podle teploty uvidíme ještě jaká, sucho bude).

Jak jsem již psal.. navštívila nás hygiena. Ještě se snad nikdy nestalo, že by hygiena přijela první pracovní den prázdnin, ale držíme se hesla.. kdo je připraven, není překvapen. Hygiena si musí vždy něco najít a letos tomu nebylo vyjímkou. Klasika.. manželská postel pro děti není přípustná, vytažené plato vajec (pravdivý argument, že si vytáhla kuchařka vajíčka pro přípravu obědu nezabrala) a poslední věc.. nepřikrytá nádoba se zbytky (včera jsme zakrytou nádobu odnesli k likvidaci, ale výtka je oprávněná). Nic víc nenašli, ale ještě nás asi navštíví. Podle nové směrnice Evropské unie mohou přijít zkontrolovat odstranění nedostatků. Otevřeně říkám.. hygienička nás jinak pochválila a říkala, že jsme z pohledu hygieny průměrný, ale bezproblémový tábor.. . Můžete být tedy v tomto ohledu klidní.

Fotky ze včerejšího dne jsou zde: neděle