Den druhý (aktualizováno)

Ráno se zdálo, těsně před budíčkem, že dnes bude svítit sluníčko. Bohužel o hodinu později začal padat déšť se sněhem:-( Dopolední program jsme pro jistotu upravili tak, že jsme místo připravených bojovek (venku), byli uvnitř a hráli jsme na Debily (děti běhají od jednoho stanoviště k druhému a plní úkoly, které jsou o náhodě). Tato hra nám tentokrát vydržela rekordně dlouho (téměř dvě hodiny). Jakmile se trošku počasí zlepšilo, nechali jsme si otevřít nedaleký kiosek a děcka si mohla nakoupit sladkosti. Jelikož bylo hodinu před obědem, zakoupené sladkosti putovaly do přepravky, abychom je rozdali až v odpoledním klidu.

Ve 14:00 dorazil autobus a odvezl nás k již avizované návštěvě Jeskyně Na Pomezí. Dorazili jsme tam půl hodiny před prohlídkou a tak jsme ještě na parkovišti hráli na ovečky a vlky a taky cukr-káva-limonáda. Tábor se stal atrakcí pro ostatní návštěvníky, kteří se chtěli přidat také.. 🙂 Prohlídka trvala přesně 43 minut a uteklo to bohužel velmi rychle. V jeskyni bylo poměrně teplo:-) a průvodkyně se věnovaly jen nám.. . Myslím si, že se výlet vydařil na výbornou a dětem se, dle ohlasů, moc líbil!

Teď večer hrajeme hry v tělocvičně a jelikož jich máme nepřebernou zásobu, daří se nám tím děti velmi dobře unavit..:-) V tuto chvíli chystáme noční hru – Pevnost Boyard.

Fotek dnes moc nebylo, ale snad se mi podaří během pevnosti nějaké vypublikovat. Jakmile je uploadnu:-), dopíšu k názvu příspěvku – aktualizováno. Jdu ještě vytisknout vzkazy.. .

Fotky z dnešního dne jsou >>zde<<