Den devátý

Včerejší den: Dopoledne jsme šli na prameny Olešnice a konečně jsem mohl jít s dětmi i já:-) Na pramenech jsme hráli na schovku a vrátili se přesně na oběd. Odpoledne bylo opět „hravé“, jak jinak.. . Hráli jsme bažiny, vybíjenou (i proti vedoucím), mališi hráli zvířecí pexeso a další. Večer se vedoucí připravovali na noční hru a děti byly u táboráku. Noční hra proběhla hladce a všechny děti se nám vrátily – šly okruh po Rejvízu a poznávaly celebrity/postavy. Vedoucí byli samozřejmě po cestě na každém rozcestí.

Fotky: neděle

Dnešní den: Budíček byl na 9:30 (kvůli noční hry). Dopoledne máme opičí dráhu, odpoledne půjdeme do lesa (máme připraveno spoustu her) a večer bude diskotéka (nejmenší děti pošleme brzo spát). Dnes v odpoledním klidu provedeme další hromadné umývání mališů a kontrolu na klíšťata.

Právě od nás odešla hygiena:-) Přišli už podruhé za tábor, ale tentokrát přišli zkontrolovat pouze nápravu nálezů z minula. Sice jsme je zase nečekali, ale jak jsem psal 1.7. – nálezy byly z mého pohledu s nízkou závažností a odstranili jsme je ještě ten den. Byla to tedy dnes jen formalitka. Letos už máme snad od nich pokoj:-)