Den desátý

Včerejší dopoledne jsme zahájili hrou na _ebily, která měla opět velký úspěch. Děti chodí z jednoho stanoviště do druhého a plní úkoly, které jsou o náhodě. Takže buď jdou dále, nebo se vrací zpět na předchozí stanoviště. Pak jsme hráli Latríny, kde si hodně zaběhali vedoucí. Odpoledne jsme šli do lesa, kde si veliši stavěli chatrče a mališi doměčky. Večer jsme měli táborák s kytarou. Přijel bývalý vedoucí Tomáš Pastrňák, který nedávno vyhrál pěveckou soutěž pořádanou rádiem Jizerka. Tuto soutěž vyhrál a v těchto týdnech vystupuje na různých festivalech. Děti se dokonce dožadovaly autogramu:)

Dnes postihl, po dvou letech, můj server výpadek. Serverhousing měl problém s dodávkou napájení. Táborové stránky byly proto chvíli nedostupné. Za výpadek se omlouvám.

Když jsem dnes ráno odjížděl do krevního centra v Ostravě, myslel jsem si, že bude platit dohoda s hygienou. V jediný den, kdy jsem na táboře nebyl, neměla přijet. Dopoledne mi vedoucí volali, že hygiena přijela. Naštěstí jsme na ni byli připraveni po celý tábor a tak kontrola dopadla na výbornou. Pouze jsme byli pokáráni za to, že na WC pro kuchyň bylo napsáno místo „Kuchyňský personál“ pouze „Personál“. Pokud platí pravidlo, že hygiena si vždy musí něco najít, tak tentokrát pravidlo platilo 100%.

Fotky ze včerejšího dne jsou zde.