Čtrnáctý den

Jaké je dnes počasí nevím:) Jsou 4 hod. ráno a ještě to nejde poznat. Musím si odskočit do Ostravy a radši přidávám příspěvek ještě nyní. Asi bych na něj dnes již neměl čas:(

[postcasa]0[/postcasa]

Včerejší den byl skvělý:) Počasí bylo letní a hry se vydařily. Dopoledne jsme hráli vybíjenou (mališi), palkovanou (chajdy, veliši), kopírky (děti si museli zapamatovat obrázek a ten pak museli postupně kreslit na jiném místě) a navlečení jednoho člena z týmu. Pak jsme se navzájem polívali vodou a mališi ještě byli v odpoledním klidu v parabole. Fotky z některých her jsem radši na web nedával, věřím že to pochopíte. Odpoledne jsme měli přespolní běh. I přes organizační problémy (děti se po cestě dobíhaly a vše se trošku zdrželo) se vše vydařilo. V podvečer jsme začali hrát Generální štáby.

(SE) Severka, Semališi a Sechajdy bojovali proti (HOU) Houpačce, Houmališům a Houchajdám. SE i HOU si vytvořili tábořiště nedaleko objektu. Kolem tábořišť byly vyvěšeny papíry s nápisy VODA, PALIVO, GENERÁLNÍ ŠTÁB, OHEŇ, atd., které si museli veliši a chajdy chránit a vzájemně krást. Veliši si měli také vytvořit přístřešky, ve kterých budou moci přečkat (přespat) celou noc. Mališi měli za úkol opsat čísla, která měli soupeři na svém oblečení. Mališi z tábořiště odešli kolem 21. hod a šli na stezku odvahy, pak měli večerku.

Jak vše dopadlo nevím, musel jsem jít spát:(